2018 Boys' Soccer Tournament - Class C2

All times are tentative and subject to change

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Geneseo - 7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Geneseo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Saturday, 10/20

 

 

Geneseo 2

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Wheatland-Chili - 1

 

 

Time: 6:30 pm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Wheatland-Chili

 

 

 Game #67

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/17

 

 

Wheatland-Chili - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 6:30 pm

Game #62

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9. Campbell Savona - 0

 

 

 

 

 

Site: Avon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/24

 

 

Geneseo - 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 7:00 pm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Game #71

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Keshequa - 6

 

 

 Geneseo advances on PKs (3-1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Keshequa/Kiwanis Park

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Saturday, 10/20

 

 

Keshequa - 2

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Bloomfield - 8

 

 

Time: 6:30 pm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Bloomfield

 

 

 Game #68

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/17

 

 

Bloomfield 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 6:30 pm

Game #63

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12. South Seneca/Romulus - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Avon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Saturday, 10/27

 

 

Geneseo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 7:30 pm

 

 

CHAMPION

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Game #73

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Naples 7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Naples Town Park

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Saturday, 10/20

 

 

Naples 3

 

 

 

 

 

 

 

 

7. Caledonia-Mumford - 4

 

 

Time: 3:00 pm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Cal-Mum

 

 

 Game #69

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/17

 

 

Caledonia-Mumford - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 6:30 pm

Game #64

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10. HAC 1

 

 

 

 

 

Site: Canandaigua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/24

 

 

Naples - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 6:00 pm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Game #72

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Marion 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Marion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Saturday, 10/20

 

 

Marion - 2

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Perry - 10

 

 

Time: 6:30 pm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Perry

 

 

 Game #70

 

 

 

 

 

 

 

 

Game #75

 

 

Date: Wednesday, 10/17

 

 

Perry - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

Class C State Qualifier

 

 

Time: 6:30 pm

Game #65

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Tuesday, 10/30

 

 

11. Bolivar-Richburg - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Penfield

Time: 6:00 pm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sodus

vs.

Geneseo