2018 Boys' Soccer Tournament - Class C1

All times are tentative and subject to change

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Williamson - 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Williamson

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Saturday, 10/20

 

 

Williamson 0

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Gananda 6

 

 

Time: 6:30 pm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Canandaigua

 

 

 Game #54

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/17

 

 

Gananda - 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 6:30 pm

Game #47

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9. Addison - 0

 

 

 

 

 

Site: Webster Schroeder

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/24

 

 

East Rochester 0

 

 

 

 

 

4. East Rochester 7

 

 

 

 

 

Time: 7:00 pm

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: East Rochester

 

 

 

 

 

 Game #58

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/17

 

 

East Rochester - 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 7:00 pm

Game #48

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13. Pembroke - 0

 

 

Site: East Rochester

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Saturday, 10/20

 

 

East Rochester - 1

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Avon - 1

 

 

Time: 7:00 pm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Avon

 

 

 Game #55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/17

 

 

Avon - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 6:30 pm

Game #49

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12. Canisteo-Greenwood - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Avon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Saturday, 10/27

 

 

Sodus

 

 

2. Byron-Bergen/Elba 5

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 5:00 pm

 

 

CHAMPION

 

 

Site: Eastridge

 

 

 

 

 

 

 

 

 Game #60

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/17

 

 

Byron-Bergen/Elba - 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 7:00 pm

Game #50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15. Red Creek - 1

 

 

Site: Byron-Bergen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Saturday, 10/20

 

 

Byron-Bergen/Elba - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

7. Marcus Whitman 0

 

 

Time: 6:30 pm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Cohocton

 

 

 Game #56

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/17

 

 

Cuba-Rushford - 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 7:00 pm

Game #51

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10. Cuba-Rushford - 3

 

 

 

 

 

Site: Webster Schroeder

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/24

 

 

Sodus - 1

 

 

 

 

 

 3. Sodus 5

 

 

 

 

 

Time: 5:00 pm

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Sodus

 

 

 

 

 

 Game #59

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/17

 

Sodus - 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 6:30 pm

Game #52

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14. Pavilion/York - 0

 

 

Site: Sodus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Saturday, 10/20

 

 

Sodus - 5

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Holley - 1

 

 

Time: 6:30 pm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Holley

 

 

 Game #57

 

 

 

 

 

 

 

 

Game #75

 

 

Date: Wednesday, 10/17

 

 

Holley - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

Class C State Qualifier

 

 

Time: 6:30 pm

Game #43

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Tuesday, 10/30

 

 

11. North Rose Wolcott - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Penfield

Time: 6:00 pm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sodus

vs.

Geneseo