2016 Boys' Soccer Tournament - Class C2

All times are tentative and subject to change

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Keshequa 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Kiwanis Park

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Saturday, 10/22

 

 

Keshequa 4

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Bishop Kearney 7

 

 

Time: 6:30 pm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Warsaw

 

 

 Game #68

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/19

 

 

Bishop Kearney - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 5:00 pm

Game #62

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9. Cuba-Rushford - 0

 

 

 

 

 

Site: Avon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/26

 

 

Keshequa 1

 

 

 

 

 

4. Warsaw - 8

 

 

 

 

 

Time: 5:00 pm

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Warsaw

 

 

 

 

 

 Game #72

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/19

 

 

Warsaw 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 7:00 pm

Game #63

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13. Rochester Academy Charter - 0

 

 

Site: Warsaw

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Saturday, 10/22

 

 

Warsaw - 1

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Avon 1 (OT)

 

 

Time: 6:00 pm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Avon

 

 

 Game #69

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/19

 

 

Avon 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 6:30 pm

Game #64

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12. East Rochester 0

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Avon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Saturday, 10/29

 

 

Marion

 

 

2. Pembroke 4

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 2:00 pm

 

 

CHAMPION

 

 

Site: Pembroke

 

 

 

 

 

 

 

 

 Game #74

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/19

 

 

Pembroke- 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 6:30 pm

Game #64A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15. Caledonia-Mumford - 0

 

 

Site: Pembroke

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Saturday, 10/22

 

 

Campbell-Savona 0

 

 

 

 

 

 

 

 

7. Campbell-Savona 5

 

 

Time: 11:00 am

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Campbell

 

 

Game #70

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/19

 

 

Campbell-Savona - 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 6:30 pm

Game #65

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10. South Seneca/Romulus - 2

 

 

 

 

 

Site: Avon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/26

 

 

Marion 2 (OT)

 

 

 

 

 

3. Marion - 4

 

 

 

 

 

Time: 7:00 pm

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Cal-Mum

 

 

 

 

 

 Game #73

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/19

 

Marion 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 7:00 pm

Game #66

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14. Bolivar-Richburg - 0

 

 

Site: Lyons

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Saturday, 10/22

 

 

Marion - 3

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Pavilion/York 2

 

 

Time: 5:00 pm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Pavilion

 

 

 Game #71

 

 

 

 

 

 

 

 

Game #75

 

 

Date: Wednesday, 10/19

 

 

Perry - 3

 

 

 

 

 

 

 

 

Class C State Qualifier

 

 

Time: 6:30 pm

Game #67

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Tuesday, 11/1

 

 

11. Perry - 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C1 WOIS/#58

vs.

C2 Marion