2014 Boys' Soccer Tournament - Class C1

All times are tentative and subject to change

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. School #58 /

World of Inquiry - 7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: East HS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Saturday, 10/25

 

 

School #58 /

World of Inquiry 1

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Addison 4

 

 

Time: 5:00 PM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Jasper Troupsburg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/22

 

 

Addison - 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 6:00 PM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9. Dundee/Bradford - 0

 

 

 

 

 

Site: Marion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/29

 

 

School #58 /

World of Inquiry 2

 

 

 

 

 

4. Holley 4

 

 

 

 

 

Time: 5:00 PM

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Holley

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/22

 

 

Holley 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 6:00 PM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13. Sodus - 1

 

 

Site: Holley

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Saturday, 10/25

 

 

Williamson - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Williamson 2

 

 

Time: 6:00 PM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Williamson

 

 

 Williamson Advances on PKs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/22

 

 

Williamson 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 6:00 PM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12. South Seneca-Romulus - 1

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: HFL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Saturday, 11/1

 

 

School #58 /

World of Inquiry

 

 

2. Red Creek 5

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 5:00 PM

 

 

CHAMPION

 

 

Site: Canandaigua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/22

 

 

Red Creek 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 6:00 PM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 15. Pembroke - 0

 

 

Site: Red Creek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Saturday, 10/25

 

 

Red Creek - 1

 

 

 

 

 

 

 

 

7. Gananda 0

 

 

Time: 6:00 PM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Gananda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/22

 

 

Bloomfield - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 6:00 PM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10. Bloomfield - 1

 

 

 

 

 

Site: Marion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/29

 

 

Red Creek - 1

 

 

 

 

 

3. Mynderse 5

 

 

 

 

 

Time: 7:00 PM

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Penn Yan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/22

 

 

Mynderse 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 5:00 PM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14. Letchworth - 0

 

 

Site: Mynderse

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Saturday, 10/25

 

 

East Rochester - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

6. East Rochester 3

 

 

Time: 6:00 PM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: East Rochester

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/22

 

 

East Rochester - 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 6:00 PM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11. Avon - 0